Pirmajā Adventē, 2. decembrī, pulksten 13 Radio Marija pārraidīs 8. jūnijā Madonas muzeja izstāžu zālēs notikušās konferences „Būt vai nebūt varonim?" ierakstus.
Atgādināšu, ka konferencē ar priekšlasījumiem uzstājās psihoterapeits Viesturs Rudzītis, vēstures profesors Harijs Tumans, Madonas katoļu draudzes prāvests priesteris Pāvils Kamola un režisors Viesturs Kairišs. Darba grupu prezentācijās izskanēja priestera Ronalda Melkera, žurnālistes Daces Stirānes un māsas Sofijas pārdomas. Konferenci vadīja Kristīne Šulce, projektu iedzīvināja Līga Irbe.
Vai mūsdienu sabiedrībai ir nepieciešami varoņi; kā varoņi rodas; vai es spētu būt varonis, ja situācija to pieprasītu; varonības izpratne kristīgā gaismā – tie ir tikai daži no jautājumiem, ko klausītājos rosināja pārdomāt konferencē dzirdētais.
30.11.2018.