Neilgā laikā pēc publikācijas laikrakstā „Stars" un aicinājuma ziedot „Baltkom radio" un Ziedot.lv raidījumā „Zaļā lampa" ir izdevies savākt nepieciešamos līdzekļus, lai šim gadam apmaksātu auklītes pakalpojumu dvīņubrāļiem Raivo un Elvim.
„Sirsnīgs paldies ikvienam ziedotājam! Esam ļoti aizkustināti un pateicīgi, ka sabiedrība bija tik atsaucīga. Starp ziedotājiem pamanīju gan pazīstamu cilvēku vārdus, gan mums svešus cilvēkus, tas ir prātam netverami – apzināties, ka līdzcilvēki gatavi palīdzēt un atbalstīt mums grūtā brīdī. Mīļš paldies viņiem par to!" ar laikraksta „Stars" starpniecību pateikties ikvienam ziedotājam vēlējās dvīņu Raivo un Elvja mamma Inguna.
20.02.2018.