Tik daudz mūsu dzīvē pārmaiņu un reorganizāciju, bet problēmas paliek tās pašas.
Pirms nedaudz gadiem SIA „Madonas namsaimnieks" remontēja pie mūsu mājas ārējās trepes.
Pēc gada nekvalitatīva remonta rezultātā sāka izdrupt pakāpieni. Staigāt pa tādām trepēm bija bīstami. Daudzas reizes zvanīju uz SIA „Madonas namsaimnieks", lai salabo brāķi, bet rezultāta nebija. Tad nolēmu iepazīties ar SIA „Madonas namsaimnieks" jauno valdes locekli Oskaru Janoviču. Lūdzu atbraukt uz Saules ielu 20. Viņš piekrita.
Mēs kopā apskatījām trepes un „Madonas namsaimnieka" vadītājs apsolīja izlabot brāķi. Pēc neilga laika atsūtīja strādniekus. Sākās darbi. Raimonds un Eduards savu darbu veica ar lielu atbildības izjūtu un kvalitatīvi. Iznāca ne trepes, bet pasaka…
Dvēsele priecājas, staigājot pa tādām trepēm. Visu Saules ielas 20 iedzīvotāju vārdā izsaku pateicību SIA „Madonas namsaimnieks" valdes loceklim Oskaram Janovičam un strādniekiem Raimondam un Eduardam par kvalitatīvu darbu. Vēlu visiem veselību, veiksmi un SIA „Madonas namsaimnieks" vairāk saņemt pateicības vārdus!
5.07.2019.