Nedēļas garumā, no 16. līdz 22. septembrim, Eiropas Savienības dalībvalstīs, tostarp Latvijā, norisinās Eiropas ceļu policijas tīkla (ROADPOL) organizētā akcija „ROADPOL Drošības dienas". Akcijas galvenais vēstījums ir „Paliec dzīvs – izglāb dzīvības", un tās mērķis ir kopīgiem spēkiem panākt, lai šajā laikā uz Eiropas ceļiem nebūtu neviena ceļu satiksmes negadījuma ar bojāgājušajiem un smagi ievainotiem cilvēkiem.
ROADPOL drošības nedēļas laikā uz Eiropas ceļiem policija veic pastiprinātu ceļu satiksmes uzraudzību, nodrošinot pēc iespējas lielāku policijas klātbūtni ceļu satiksmē. Arī Valsts policija Latvijas teritorijā, papildus jau ikdienas satiksmes kontrolei, pastiprināti rūpēsies par satiksmes drošību un uzraudzīs satiksmes dalībniekus. Īpašu uzmanību pievērsīs gan mazāk aizsargātajiem ceļu satiksmes dalībniekiem, gan autovadītājiem, kā arī pareizai pasažieru pārvadāšanai – tiks arī kontrolēta drošības jostu un bērnu sēdeklīšu lietošana. Tāpat likumsargi veiks pastiprinātu ātruma kontroli. Visas nedēļas garumā policija skaidro riskus, kas rodas Ceļu satiksmes noteikumu neievērošanas gadījumos.
Iepriekšējos gados šī akcija bija zināma kā EDWARD diena jeb diena bez ceļu satiksmes negadījumos bojāgājušajiem un smagi ievainotiem cilvēkiem. Akcijas kopējais mērķis ir uzlabot ceļu satiksmes drošību, pastiprināti vēršot uzmanību tam, ka katra satiksmes dalībnieka attieksme un uzvedība uz ceļa ir priekšnosacījums drošai satiksmei. Lai kopīgiem spēkiem šo mērķi sasniegtu, Valsts policija aicina ikvienu satiksmes dalībnieku atbalstīt akciju ne tikai šajā nedēļā, bet arī ikdienā, rūpējoties gan par savu, gan apkārtējo drošību, piedaloties ceļu satiksmē.
Šābrīža statistika diemžēl nav iepriecinoša, Latvijā šogad līdz 13. septembrim ceļu satiksmes negadījumos gājuši bojā 97 satiksmes dalībnieki, bet 2827 ievainoti. Pērn šai pašā periodā ceļu satiksmes negadījumos gāja bojā 89 personas, bet ievainotas 2986.
Sestdien, 18. septembrī, kad Madonas iecirkņa apkalpojamajā teritorijā ROADPOL nedēļas ietvaros, papildus ikdienas uzraudzībai, pastiprināta uzmanība tika pievērsta ceļu satiksmes drošībai, vien dažu stundu laikā policijas ekipāžas sastādīja lielu skaitu protokolu.
Kā norāda Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Patruļpolicijas nodaļas Satiksmes uzraudzības rotas vecākais inspektors Roberts Krauklis, situācija nav iepriecinoša, autovadītāji joprojām turpina pārkāpt ceļu satiksmes noteikumus.
– Diemžēl cilvēki ir neapdomīgi, un pārkāpumi tiek konstatēti. Piemēram, sestdienas rīta cēlienā viena ekipāža sastādīja astoņus protokolus, kā arī noticis viens ceļu satiksmes negadījums. Protokoli sastādīti par atļautā ātruma pārsniegšanu ārpus apdzīvotas vietas, drošības jostu nelietošanu, vienai automašīnai tika konstatēta riepu protektora dziļuma neatbilstība noteiktajam. Saistībā ar ceļu satiksmes negadījumu vēlreiz pierādījās autovadītāju neuzmanība uz ceļa. Vadītājs uzmanību veltīja policijas ekipāžai, nevis uz ceļa notiekošajam, rezultātā vadītājs iebrauca pretējā braukšanas joslā un nepamanīja pretimbraucošo automašīnu. Negadījumā tika bojātas automašīnu virsbūves, cietušo nav. Autovadītāji sastādīja saskaņoto paziņojumu, un tālāk avārijas sekas tiks risinātas jau ar apdrošināšanas kompānijām, – pastāsta Roberts Krauklis. – Pārkāpumi ir dažādi, ātrums, drošības jostu nelietošana, viedierīču lietošana braukšanas laikā ir tikai daži no pārkāpumu veidiem. Bieži autovadītāji neievēro arī ceļa zīmes un veic manevrus, kas nav atļauti. Lai šādas situācijas neveidotos, aicinu iedzīvotājus regulāri pārlasīt ceļu satiksmes noteikumus, jo tie mainās, tiek papildināti, mainās arī soda sankcijas.
Ikdienā izskatot ceļu satiksmes negadījumus, bieži tiek konstatēts, ka transportlīdzekļu vadītāji līdz galam nepārzina ceļu satiksmes noteikumus un nezina, kādos gadījumos obligāti uz notikuma vietu jāizsauc Valsts policija.
– Tās ir četras pozīcijas – kad ir cietušie, kad ir bojāta trešās personas manta, kad automašīnai ir radušies tādi bojājumi, kuru dēļ tā nevar turpināt braukt, un ceļu satiksmes negadījumā iesaistīti vairāk kā divi transportlīdzekļi. Ja ir iesaistīti divi transportlīdzekļi un nav cietušo, transportlīdzekļi ir spējīgi turpināt kustību, vadītājiem ir jāvienojas par apstākļiem un jāaizpilda saskaņotais paziņo-
jums, – skaidro Roberts Krauklis.
– Jāteic, ka ceļu satiksmes uzraudzību būtiski traucē un ceļu satiksmes negadījumi notiek alkoholisko dzērienu ietekmē. Tāpat automašīnas tiek vadītas bez autovadītāja apliecības, par šādu pārkāpumu šoferi ir sodīti arī atkārtoti. Tā ir lielākā problēma, jo tur, kur ir alkohols, bieži ir cietušie un sekas šādai rīcībai ir nopietnas. Pēdējos gados iedzīvotāji ir izveidojuši dažādas WhatsApp grupas, kur sabiedrība informē par ekipāžu atrašanās vietām. Lielākoties tas nostrādā preventīvi. Tomēr tai pašā laikā tās ļauj pārkāpējiem izvairīties no policijas un rada pārliecību, ka var turpināt pārkāpt noteikumus, par to nesaņemot sodu. Tas tomēr apdraud ceļu satiksmes drošību. Valsts policija ar saviem resursiem dara, cik iespējams, tomēr arī sabiedrībai jānāk pretī – jāievēro ceļu satiksmes noteikumi. Kas attiecas uz ceļu satiksmes negadījumiem, lūgums autovadītājiem, redzot konkrētu ceļu satiksmes negadījuma brīdi, ziņot, dalīties ar videoreģistratoru ierakstiem. Tas palīdz precīzāk noskaidrot apstākļus, kā ir norisinājies ceļu satiksmes negadījums, un iespējamo vainīgo saukt pie atbildības.
Kopš aizvadītā gada 1. jūlija stājies spēkā galvenais administratīvās atbildības likums, kā arī ceļu satiksmes likums, un ir mainījušies sodi.
– Sodi ir atbilstoši, tomēr pieredze rāda, ka sodi par dažiem pārkāpumiem varētu būt arī bargāki, jo ir pārkāpēji, kurus sodi nemaz nebiedē. Sods nebūt nav izšķirošais, kāpēc autovadītāji turpina pārkāpt ceļu satiksmes noteikumus. Kopš pagājušā gada 1. jūlija par katru pārkāpumu atsevišķi tiek uzsākts administratīvā pārkāpuma process, – skaidro Roberts Krauklis.
ROADPOL akcijas laikā vēlreiz pierādījās autovadītāju kultūra uz ceļiem.
– Diemžēl braukšanas kultūra nav pārāk augstā līmenī. Autovadītāji ir pārgalvīgi, pārdroši, noteikumu nezināšana veicina ceļu satiksmes negadījumus un pārkāpumus, – atzīst Roberts Krauklis. – Varam uzteikt Madonas novada pašvaldību par lielisku sadarbību ar Valsts policiju. Meklējam un iesakām risinājumus, kā uzlabot ceļu satiksmes drošību, piemēram, ar ceļa zīmju uzstādīšanu, ātrumvaļņu izveidošanu. Sadarbojoties ar pašvaldībām, tiek apzinātas problēmvietas un rasti risinājumi. Tomēr ļoti būtiski – iedzīvotājiem pašiem ir jābūt atbildīgākiem, jāievēro noteikumi, jāuzlabo braukšanas kultūra. Piemēram, sestdien reida laikā divas reizes tika pieķerts viens likumpārkāpējs, kurš pārkāpa atļauto braukšanas ātrumu. Šādas akcijas laikā, pastiprināti dodoties pārbaudēs, parādās patiesā situācija uz ceļiem. Drošības akcijas laikā, pārvietojoties pa pilsētas ielām, pirmais likumpārkāpējs tika pieķerts, lietojot viedierīci pie stūres. Pietuvojoties policijas ekipāžai, vadītājs turpināja to lietot. Šajā gadījumā veiksmīgi nostrādāja arī policijas rīcībā esošā netrafarētā automašīna, kas ir vēl viens rīks, kā Valsts policija ķer pārkāpējus, veiksmīgāk piefiksējot viedierīču lietošanu, drošības jostu nelietošanu.
ROADPOL drošības akcijas laikā viens no vadītājiem, ko apturēja policijas ekipāža, pārkāpa atļauto braukšanas ātrumu.
– Ikdienā esmu piesardzīgs autovadītājs, ceļu satiksmes noteikumus ievēroju. Šoreiz biju aizdomājies un, iebraucot apdzīvotā vietā, nesamazināju braukšanas ātrumu, kā rezultātā to pārkāpu par 15 km stundā. Tas vēlreiz pierāda, ka, vadot automašīnu, nedrīkst būt izklaidīgs, rūpīgi jāseko ceļa zīmēm, īpaši, ja esi atbraucis no citas pilsētas, – pastāstīja Artūrs no Cēsīm.
21.09.2021.