No 7. līdz 25. jūnijam Madonas novadpētniecības un mākslas muzeja izstāžu zālēs skatāma ekspozīcija, kuru radījusi skolu jaunatne.
Fotogrāfiju un mākslas plenēra darbi tapuši Madonas Valsts ģimnāzijas valsts neatkarības atjaunošanas pasākuma „No Gaiziņa Latviju redzot" ietvaros. Kā laikrakstā esam rakstījuši, Latvijas augstākajā augstienē – Gaiziņkalnā – 3. maijā otro reizi notika akustisks koncerts, kas apvienoja ģimnāzijas korus no visas Latvijas. Ar šo pasākumu tika ieskandināta valsts simtgade Vidzemes augstienē, iesaistot skolu jaunatni kultūras pasākumā, radot saliedētību un pozitīvu noskaņu jauniešu vidū. Pasākuma ietvaros norisinājās mākslas un foto plenērs, kura laikā tapušie darbi nu apkopoti plašā izstādē Madonas muzeja lielajās izstāžu zālēs.
08.06.2018.