Lai gan Madonas novadpētniecības un mākslas muzejā māksliniece Inese Jakobi darba gaitas ir beigusi, viņa turpina strādāt profesionālajā jomā un piedalās izstāžu dzīvē.
Gulbenē, Sarkanās pils mansardā, līdz 20. janvārim aplūkojama mākslinieces Ineses Jakobi darbu izstāde „Logi". Mākslinieces darbu pamattēma jau vairākus gadu desmitus ir „logs". Viens no pirmajiem tapa 1983. gadā. „Logs" autorei ir kā metafora tiltam vai – tieši pretēji – robežai.
– Kādreiz mātei prasīju, kāpēc viņa mani aizveda uz lietišķo skolu. Mamma atbildēja, ka, raugoties manī, tāds normāls darba cilvēks nesanāks. Es mazliet zīmēju, tāpēc mamma aizveda uz skolas sagatavošanas kursiem. Par to viņai paldies! – pirmsākumus mākslas gaitās atceras māksliniece.
Šobrīd Inese Jakobi ir uzsākusi gatavoties personālizstādei Madonas muzeja izstāžu zālēs. Izstāde plānota šā gada vasarā.
02.01.2019.