10. oktobrī Madonā notiks mākslas terapijas nodarbības, ko vadīs sertificēta mākslas terapeite Mg. sc. sal. Līga Briede.
Pasākuma ieceres autore Diāna Dzene informē, ka interesenti gaidīti uz kopīgu radošu darbošanos, kas caur mākslas terapiju palīdzēs atvadīties no negatīvām pārliecībām, domāšanas un sastapt savu vienreizējo būtību: – Atbrīvosimies no jūtām, kas traucē izdzīvot savu būtību: vainas izjūtas, kauna, skumjām, bezspēcības, bailēm. Tās ir kā siena, kas ierobežo iet, darīt, baudīt; kā enerģijas milzīgs nosūcējs. Cik bieži gadās, ka ikdienā sevi atrodam iegrimstam kaitinošā eksistencē: nepārliecinātībā, bailēs, tukšumā, skumjās, nedrošībā, atlikšanā, bēgšanā, vilšanās. Ir pienācis laiks sev teikt: „Man pietiek – mainos!" Izmaiņu ceļš prasa atraisīšanos, atbrīvošanos no ierastajiem jūtu stāvokļiem, domāšanas veida, ciešanu pozīcijas. Un tas ir iespējams! Mākslas terapijas grupā „Atrast sevi" kopīgi meklēsim un radošā veidā atvadīsimies no negatīvā. Procesā būs iespēja satikt un radīt savu vienreizējo būtību, to, kas esi patiesībā: brīnišķīga, priekpilna, atvērta dzīvei un citiem, aizrautīga, sevi pieņemoša, mīloša. Atvērsim durvis priekam, iedvesmai, radošumam, sevis pieņemšanai, kas palīdzēs kļūt vairāk un īstāk sev pašai!
Dalībai mākslas terapijas grupā nav nepieciešamas priekšzināšanas mākslā, jo darbošanās ar mākslas materiāliem ir katra unikāls izpausmes veids, kas palīdz iepazīt un transformēt sevi. Māksla un darbošanās šai jomā tiek izmantota kā tilts, kas palīdz atklāt savu personību, iegūt jaunu skatījumu un brīvību pāri pār savām grūtībām. Plašāka informācija – zvanot Diānai, tālrunis 26575826.
29.09.2020.