Šobrīd Madonas muzeja izstāžu zālēs izlikti Madonas Valsts ģimnāzijas skolēnu plenēra darbi.
Maijā, mūsu valsts neatkarības atjaunošanas svētkos, izglītības iestāde kopā ar vairākām citām Valsts ģimnāzijām un vidusskolām tikās pasākumā „No Gaiziņa Latviju redzot". Tā ietvaros skolēnu kori Lielā Golgāta nogāzē sniedza svētku koncertu, bet pirms tam vairāki audzēkņi iemūžināja Gaiziņkalna dabasskatus, fotografējot un piedaloties brīvdabas mākslas plenērā. Lai gan lielākā daļa jauniešu radoši izpaudās foto jomā, daži no ģimnāzistiem gleznoja vairākplānu ainavas Madonas Valsts ģimnāzijas skolotājas Zanes Beģes-Begges vadībā.
Bez tam 27. augustā Madonas Valsts ģimnāzijas vadība un pedagogi tiksies ar vasarā uzņemtajiem skolēniem 7., 10. un citās klasēs. Šai dienā audzēkņi Madonas Valsts ģimnāzijas bibliotēkā varēs saņemt mācību grāmatas, kultūras namā viņi aicināti saņemt pasūtītās skolas formas, bet pulksten 17 kultūras nama lielajā zālē plānota visu uzņemto skolēnu un viņu vecāku kopsapulce.
23.08.2019.