Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Madonas novadnieki rod risinājumu

INESE ELSIŅA

Autors • 19.05.2020.

Burtu lielums

Aizvadītajā sestdienā laukumā pie Ādažu vidusskolas notika Latvijā pirmais autokoncerts, kur klausītājus jaunajos apstākļos priecēja mūsu novadnieks ģitārists Mārcis Auziņš.

Ievērojot valstī noteiktās drošības prasības, koncertu un papildkoncertu klātienē vēroja vairāk nekā 200 klausītāju.

Kā atzina Mārcis Auziņš, viņam šī bija viena no emocionālākajām solo uzstāšanās reizēm, kurā vēlme koncertēt un mākslinieciski realizēties savijās ar klausītāju dzīvās kultūras vakuumā uzlādēto enerģiju.
Ģitārists neslēpa, ka, esot uz skatuves šādos apstākļos, nāk atklāsme par to, cik liela svētība ir darīt savu sirdsdarbu un dalīties tajā ar pārējiem. Tāpat viņš novērtēja automašīnu skaņas signālu izmantošanu un auto gaismu zibšņus aplausu vietā, ko atzina par labāko novērtējumu un motivāciju turpmākajam.
Pasākumu rīkoja otrs mūsu novadnieks – producents Jānis Kļaviņš. – Auto koncerta koncepts, ko pirmie ar Mārci Auziņu esam aizsākuši Latvijā, šobrīd ir labākā dzīvo koncertu alternatīva, ko varam piedāvāt. Protams, ir pilnīgi skaidrs, ka šis nav ilgtermiņa risinājums, jo projektam ir lielas tehniskās izmaksas – valsts noteiktie drošības pasākumi prasa pietiekami lielus finansiālus un cilvēku resursus, – vēstīja Jānis Kļaviņš.


20.05.2020.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px