Aizvadītajā sestdienā laukumā pie Ādažu vidusskolas notika Latvijā pirmais autokoncerts, kur klausītājus jaunajos apstākļos priecēja mūsu novadnieks ģitārists Mārcis Auziņš.
Ievērojot valstī noteiktās drošības prasības, koncertu un papildkoncertu klātienē vēroja vairāk nekā 200 klausītāju.
Kā atzina Mārcis Auziņš, viņam šī bija viena no emocionālākajām solo uzstāšanās reizēm, kurā vēlme koncertēt un mākslinieciski realizēties savijās ar klausītāju dzīvās kultūras vakuumā uzlādēto enerģiju.
Ģitārists neslēpa, ka, esot uz skatuves šādos apstākļos, nāk atklāsme par to, cik liela svētība ir darīt savu sirdsdarbu un dalīties tajā ar pārējiem. Tāpat viņš novērtēja automašīnu skaņas signālu izmantošanu un auto gaismu zibšņus aplausu vietā, ko atzina par labāko novērtējumu un motivāciju turpmākajam.
Pasākumu rīkoja otrs mūsu novadnieks – producents Jānis Kļaviņš. – Auto koncerta koncepts, ko pirmie ar Mārci Auziņu esam aizsākuši Latvijā, šobrīd ir labākā dzīvo koncertu alternatīva, ko varam piedāvāt. Protams, ir pilnīgi skaidrs, ka šis nav ilgtermiņa risinājums, jo projektam ir lielas tehniskās izmaksas – valsts noteiktie drošības pasākumi prasa pietiekami lielus finansiālus un cilvēku resursus, – vēstīja Jānis Kļaviņš.
20.05.2020.