Arī šoruden Madonā uzsākts Jauniešu Alfa kurss.
Uz to sākotnēji ieradās 30 pusaudži, bet kursa programmas apguvē kā kalpotāji darbojas Madonas katoļu draudzes jaunieši. Katrā ziņā prieks par visiem, kuri pirmo reizi izdzird Labo Vēsti, un gandarījums par faktu, ka mūsu pilsētā ir jaunieši, kuri meklē Ceļu.
– Pirmā mēneša laikā Alfā esam ieklausījušies lekcijās par to, kas ir Jēzus, kā varam būt pārliecināti par savu ticību un kā varam lūgties, – informē Jauniešu Alfas administratore Ramona Veckalniņa. – Tiesa, mums vēl tāls ceļš ejams, bet ar katru nedēļu arvien vairāk tuvojamies Dievam un izpratnei par Baznīcu, ko pierāda arī jauniešu jautājumi un aktīvās diskusijas grupiņās. Prieks, ka šobrīd, neskaitot Rīgu, esam jauniešiem bagātākā draudze Latvijā.
17.12.2024.