Madonā uzsākts jauniešu Alfa kurss.
Tā ir pašu jauniešu iniciatīva, un organizatoriem par to ir patiess prieks.
Pirmā tikšanās notika 9. oktobrī, un turpmāk ik trešdienas vakaru jaunieši pulcēsies Skolas ielā 8, lai kopīgi iepazītu un izprastu ticību, gan klausoties lekcijas, gan diskutējot, uzdodot sev interesējošus jautājumus, kā arī vienkārši aizraujoši kopā pavadot vakaru. Potenciālie dalībnieki no 14 gadu vecuma, kuri vēlas pievienoties, var to vēl pagūt!
15.10.2024.