Madonas katoļu draudzē kalpošanu uzsācis diakons Vladimirs Veličko.
Vladimirs ir Starpdiecēžu Augstākā garīgā semināra 5. kursa students, ko pagājušā gada vasarā iesvētīja par diakonu. Madonā diakons jau sprediķoja Svētajā Misē, draudzi iepazīstināja ar sevi. Vladimirs nāk no Jaunbornes draudzes, dzimis 1993. gada 15. septembrī Daugavpilī Pjotra un Irēnas Veličko ģimenē. Pamatizglītību ieguvis Salienas vidusskolā un vidējo izglītību ar automehāniķa specializāciju – Daugavpils Valsts tehnikumā. Apmēram 18 gadus viņš kalpojis Svētajā Misē kā ministrants un pēc tam kā lektors. Kopā ar ģimeni aktīvi piedalījies draudzes dzīvē, dažādos pasākumos un darbos. Vairākas reizes gājis svētceļojumā uz Aglonu. Šajā vasarā svētceļojumā uz Aglonas baziliku būs kopā ar Madonas draudzi.
25.07.2025.