18. un 19. septembrī Madonā norisināsies Latvijas Evaņģēliski luteriskās baznīcas Kapitula sēde, uz kuru ieradīsies Rīgas un Latvijas arhibīskaps Jānis Vanags, bīskapi un prāvesti.
Kapitula pārziņā ir garīgo darbinieku kalpošanas jautājumi, baznīcas komisiju sastāva apstiprināšana un visi svarīgākie jautājumi, kas saistīti ar Baznīcas un draudžu garīgo dzīvi – ar mācītāju norīkošanu amatā, atsaukšanu no amata, teoloģiskas dabas jautājumu izlemšana utt.
Kapitula locekļi apskatīs arī vairākas Madonas pilsētas vietas, savukārt 19. septembrī pulksten 9 ikviens ir aicināts piedalīties rīta dievkalpojumā ar Kapitula locekļiem Lazdonas evaņģēliski luteriskajā baznīcā.
14.09.2018.