No 7. marta Latvijas Radio 2 ēterā sācis skanēt raidījums „Latvijas sirdsdziesma".
Lai arī LR2 muzikālajās programmās jau šobrīd liela daļa ir atvēlēta kantri un šlāgera mūzikai, šis ir atsevišķs raidījums, kas pievērsīsies šo žanru jaunumiem un aktualitātēm, kā arī atspoguļos to spilgtākos pārstāvjus un par klasiskām vērtībām kļuvušas dziesmas.
Raidījums tiek veidots sadarbībā ar skatītāju iemīļoto Latvijas Televīzijas raidījumu „Latvijas sirdsdziesma", stiprinot sinerģiju starp abiem sabiedriskajiem medijiem.
Kā informē Latvijas Radio pārstāve Aleksandra Line, raidījumu, kas Latvijas Radio 2 ēterā skanēs svētdienās no pulksten 15.05 līdz 16, vada spilgts žanra pārstāvis, mūziķis Normunds Zušs. „Latvijas sirdsdziesma" pievērsīsies kantri un šlāgera mūzikas jaunumiem, žanra aktualitātēm un ziņām šajā mūzikas lauciņā, pārraidīs šī mūzikas stila „klasikas" TOPus un aicinās uz sarunām spilgtākos žanra pārstāvjus. Raidījumu producē ilggadējā Latvijas Radio 2 darbiniece, pašlaik Latvijas Televīzijas raidījuma vadītāja Velga Vītola, kas priecājas par sadarbību: „Prieks, ka „Latvijas sirdsdziesma" paplašina savu dziesmu dārzu un tagad skanēs arī LR2! Vieglās un estrādes mūzikas cienītājiem būs iespēja vēl biežāk tikties ar saviem iemīļotajiem māksliniekiem un sekot līdzi viņu muzikālajām gaitām.
10.03.2021.