Šodien premjera Krišjāņa Kariņa vadītajai valdībai aprit pirmās 50 dienas (apstiprināta 23. janvārī). – Kāds jūsu vērtējumā ir bijis šis laiks Krišjāņa Kariņa vadītajai valdībai? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Madonietis Jānis: – Es domāju, ka valdība strādā apmierinoši. Ir parādījušies daudzi neskaidri jautājumi, kuri jārisina. Arī valsts budžets ir sagatavots. Mans vēlējums – lai valdībā būtu īstie ministri īstajā vietā!
Olga no Praulienas: – Vēl jau grūti pateikt, vēl nekas tāds nav izdarīts, lai varētu vērtēt. Vajadzētu strādāt tā, lai tautai viennozīmīgi būtu labāk, lai būtu darbavietas un pastāvētu skolas, lai būtu pieejami veselības aprūpes pakalpojumi ar atlaidi un bērniem būtu pieejama laba izglītība.
Inārs no Barkavas: – Par tām valdībām tādi smiekliņi vien nāk, bet konkrēti par Krišjāni Kariņu neko sliktu nevaru teikt. Daži ministri gan, kā, piemēram, labklājības ministre ir zem jautājuma zīmes. Jaunajai valdībai darbs ir tikai sācies, tāpēc lai strādā un vismaz lai nepaliek sliktāk. Lidināties mākoņos taču arī nevar.
Līga no Sidrabiņiem Sausnējā: – Es tik ļoti valdības darbam līdzi nesekoju, bet beidzamajos gados ir palielinājies atbalsts ģimenēm ar bērniem. Dzīvojot laukos, varbūt arī nav tik traki. Ir vienīgi cītīgi jāstrādā, lai varētu iztikt.
13.03.2019.