Starp Ziemassvētkiem un Jauno gadu ir mirklis, kad sanākt kopā, atskatīties uz aizgājušo gadu, kalt jaunus plānus un uzstādīt mērķus, bet pats nozīmīgākais — pateikt paldies.
Īsi pirms gadu mijas, 29. decembrī, Madonas pilsētas pensionāru biedrības valde aicināja savus biedrus uz kopīgu svētku svinēšanu.
Smiekli, sirsnīgas sarunas, dziesmas caurstrāvoja kopā būšanu, bet sirdis sildīja katrs paldies čaklajiem darba darītājiem.
Atskatoties uz aizvadīto gadu, biedrības valdes priekšsēdētājs Dzintars Kozulis iezīmēja: – Aizvadītais gads ir bijis darbīgs. Pateicoties Madonas novada domes atbalstam, esam braukuši vairākās ekskursijās. Piedalījāmies Vislatvijas senioru sadziedāšanās svētkos Rīgā, kur guvām labus panākumus. Devāmies ciemos pie citiem senioriem un apciemojām Tukuma pensionāru biedrību. Šajā gadā esam noslēguši sadarbības līgumu ar Senioru kopienu apvienību un, pateicoties tai, esam ieguvuši jaunu velotrenažieri. Tāpat esam uzņēmuši ciemiņus, aizvadījuši daudz skaistu pasākumu, bet vairāk uz aizvadīto gadu un tajā paveikto atskatīsimies aprīlī, kad atkal notiks gada atskaites sapulce. Paldies visiem, kas aktīvi iesaistās un piedalās biedrības aktivitātēs.
Siltus vārdus Madonas pilsētas pensionāru biedrības biedriem veltīja Madonas novada pašvaldības vadītājs Agris Lungevičs: – Paldies par iespēju šajā dienā būt kopā ar jums. Paldies par labiem vārdiem, kas veltīti pašvaldībai. Atbalsts ir nozīmīgs, tomēr pats svarīgākais ir tas, ko jūs darāt – organizējat pasākumus, aicināt ciemiņus, rakstāt projektus. Vēlu būt tikpat aktīviem arī turpmāk, un, cik vien būs iespējams, pašvaldība atbalstīs arī turpmāk, bet jūsu aktivitāte ir pats galvenais. Decembris ir svētku laiks, bet līdztekus, man tas ir arī pārdomu un sajūtu laiks. Pirmā sajūta, un domāju, jūs man piekritīsies, lai kādas aktivitātes tiktu organizētas, svarīgi ir tajās dalīties ar cilvēkiem, kas ir blakus. Man šis gads ir licis vēl vairāk novērtēt lietas. Šis gads daudz ko ir pateicis priekšā. Sporta notikumi tik ļoti saliedēja tautu, tāpat Dziesmusvētku laikā šī elektrizējošā izjūta, kas caurstrāvoja, redzot un izjūtot kopābūšanu. Tas ir jānovērtē. Tas dod daudz labāku izjūtu doties uz priekšu, saglabājot šos skaistos mirkļus sevī – tu esi laimīgs! Vēlu būt laimīgiem, novērtēt cilvēkus sev apkārt.
Seniori patiesi ir ļoti aktīvi, piepildīti ar radošumu, apdāvināti ar skanīgām balsīm. Par to varēja pārliecināties, gan vērojot teātra trupas "Dona" izrādi, gan klausoties muzikālā ansambļa dziedātajās dziesmās.
Paldies vārdi un laba vēlējumi tika teikti visiem kolektīviem, to dalībniekiem, čaklajiem darba darītājiem. Tāpat tika sumināti ceturkšņa jubilāri.
05.01.2024.