Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Konkursa “Labākais sociālais darbinieks Latvijā 2019” apbalvošana

Redakcija

Autors • 21.09.2020.

Burtu lielums

Jau septīto gadu 2019. gada nogalē Labklājības ministrija rīkoja konkursu „Labākais sociālais darbinieks Latvijā 2019". Konkursā pieteikt pretendentus varēja dažādās nominācijās – „Labākais vadītājs sociālā darba jomā", „Labākais sociālais darbinieks", „Gada notikums sociālajā darbā".

Sākotnēji iesniegtos pieteikumus konkursa nominācijām izvērtēja Labklājības ministrijas izveidota konkursa žūrijas komisija un labākos no pretendentiem izvirzīja tālākai iedzīvotāju balsošanai, kas laikā no 2020. gada 2. līdz 31. janvārim tika organizēta Labklājības ministrijas mājaslapā.
2020. gada februāra sākumā konkursa žūrijas komisija apkopoja iedzīvotāju balsojuma rezultātus un lēma par konkursa uzvarētājiem. Par katru pretendentu žūrijas komisijas un iedzīvotāju balsojums nominācijās veidoja vienlīdzīgus 50% no kopējā punktu skaita. Konkursa balvas saņemšanai tika izvirzīts viens uzvarētājs ar visaugstāko punktu skaitu katrā no nominācijām.
Nominācijā „Labākais sociālais darbinieks 2019" visaugstāko punktu skaitu saņēma nodibinājuma „Zantes ģimenes atbalsta centrs" sociālo gadījumu vadītāja Elita Šmelde.
Nominācijā „Labākais vadītājs sociālā darba jomā 2019" visaugstāko punktu skaitu saņēma Daugavpils novada sociālā dienesta vadītāja Anna Jegorova.
Nominācijā „Gada notikums sociālajā darbā 2019" visaugstāko punktu skaitu saņēma Jaunjelgavas novada dome ar pieteikumu par grupu dzīvokļu un pansijas izveidi Vīgantes pamatskolā.
Kā jau esam informējuši, papildus iepriekšminētajam, žūrija lēma piešķirt balvu nominācijā „Žūrijas speciālā balva sociālajā darbā 2019" Madonas novada pašvaldības sociālā dienesta vadītāja vietniecei Ilzei Fārnestei. Kā arī konkursa žūrijas komisijā iekļautā Latvijas Pašvaldību sociālo dienestu vadītāju apvienība nolēma konkursa ietvaros pasniegt savu balvu Cēsu novada pašvaldības aģentūras „Sociālais dienests" direktorei Ivetai Sietiņsonei.
Valstī izsludinātā ārkārtējā situācija saistībā ar „Covid-19" izplatību ieviesa izmaiņas iepriekš plānotajā apbalvošanas pasākuma norisē, kas bija paredzēta 2020. gada martā. Taču piektdien, 25. septembrī, konkursa „Labākais sociālais darbinieks Latvijā 2019" uzvarētāju apbalvošana notiks. Pasākums tiks organizēts ierobežotā dalībnieku lokā, lai ievērotu ar „Covid-19" izplatību saistītos piesardzības pasākumus, Rīgā, viesnīcā „Pullman Riga Old Town".
Konkurss „Labākais sociālais darbinieks Latvijā 2019" tiek īstenots sadarbībā ar Sociālo darbinieku biedrību, Latvijas Pašvaldību savienību, Latvijas Pašvaldību sociālo dienestu vadītāju apvienību un Latvijas Profesionālo sociālā darba speciālistu asociāciju, kuru pārstāvji bija iekļauti konkursa žūrijas komisijas sastāvā.

Sagatavoja BAIBA MIGLONE


22.09.2020.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px