22. februārī pulksten 11 Madonas bērnu un jauniešu centrā aicināti tikties klubiņa „Pie kamīna" pensionētie ļaudis.
Kā „Staru" informē Madonas bērnu un jauniešu centra (BJC) interešu izglītības metodiķe Vineta Blumberga, šoreiz uzmanības centrā būs virtuālais ceļojums uz Norvēģiju. Madonas BJC skolotāja Dace Caune dalīsies atmiņās par šo skaisto valsti Ziemeļeiropā.
Otrajā daļā plānota tikšanās ar aptiekas „Saules lāse" vadītāju, farmaceiti Valentīnu Dāboliņu. – Runāsim par ārstniecības augu tējām sirdij un labsajūtai, kā arī dažādiem citiem piedāvājumiem. Valentīna Dāboliņa uzklausīs un centīsies atbildēt uz seniorus interesējošiem jautājumiem, – vēsta pasākuma organizatore.
13.02.2018.