Šajā sestdienā – 21. augustā – notiks ekskursija „Ar vilcienu uz Madonu un Cesvaini". Tās mērķis ir sniegt iespēju vilciena pasažieriem gan patīkami pavadīt brīvo laiku un papildināt savu paziņu loku, savstarpēji sadraudzējoties, gan iepazīstināt ar Madonas un Cesvaines vārdu.
– Ekskursijā varēs piedalīties neliela interesentu grupiņa – līdz divdesmit cilvēkiem. Šobrīd tā jau ir nokomplektēta, un tiem, kuri nepaguva pieteikties, jāgaida līdz nākamajai reizei vai jādodas individuālā ekskursijā pa šīm abām pilsētām. Mums ir sadarbība ar akciju sabiedrību „Pasažieru vilciens" – piedāvājām viņiem organizēt šādas ekskursijas ar vilcienu, parādot, ka Madona un Cesvaine var būt labs galamērķis, kurā pavadīt brīvo laiku. Priecājamies, ka „Pasažieru vilciens" atsaucās mūsu aicinājumam. Noteikti vēlos atzīmēt, ka šis nav reklāmas mēroga pasākums, bet gan paredzēts nelielai cilvēku kompānijai, – pastāsta Madonas novada pašvaldības tūrisma darba organizatore Sanita Soma.
Apskates vietas, ko ekskursijas dalībnieki varēs apmeklēt, ir izraudzītas tā, lai turp ātri un ērti varētu aiziet kājām. Gan Madonā, gan Cesvainē pasažierus sagaidīs vietējais gids, kurš pastāstīs plašāk par abām pilsētām un tajās
apskatāmo.
– Piedāvājam šo ekskursiju, lai radītu pasažieros interesi. Mums ir sadarbība arī ar Gulbenes tūrisma informācijas centru, iespējams, rudenī, ja tas būs silts un laikap-stākļi atbilstoši, organizēsim vēl kādu šāda tipa ekskursiju. Katrā ziņā nākamajā vasarā tādas noteikti būs, – uzsver Sanita Soma.
Viņa piebilst, ka vislielākais prieks ir saņemt labas atsauksmes no ekskursiju dalībniekiem un vērot, kā šo ekskursiju laikā cilvēki sadraudzējas, iegūst jaunus draugus un paziņas, kā arī paplašina redzesloku, iepazīstot tūrisma un atpūtas iespējas.
17.08.2021.