Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Ievēlē jauno valdi

AGRITA NUSBAUMA-KOVAĻEVSKA

Autors • 23.05.2022.

Ievēlē jauno valdi
Burtu lielums

Madonas pilsētas pensionāru biedrības biedri 12. maijā sanāca kopā uz atskaites-vēlēšanu sapulci, lai atskatītos uz aizvadīto laiku, diskutētu par aktualitātēm un ievēlētu jauno valdi.

Pensionāru biedrībā ir reģistrēti 153 biedri, tai skaitā uzņemti jauni 35 biedri, bet sapulci apmeklēja piecdesmit pieci no tiem. Sapulces dalībnieki noklausījās valdes ziņojumu atskaites periodā, finanšu atskaiti un revīzijas komisijas ziņojumu. Vērtēja valdes darbu un vēlēja jauno valdi.
Aizvadītie gadi bijuši interesanti, bet arī pārbaudījumiem bagāti. Ir mainīta biedrības atrašanās vieta, braukts ekskursijās, tāpat svinētas apaļās jubilejas un organizēti dažādi pasākumi. Pensionāru biedrības biedri ir aktīvi, vingrojot Madonas sporta hallē.
Atskaites periodā notikušas astoņpadsmit valdes sēdes, katru reizi apspriežot aktuālākos biedrības darba jautājumus. Aktīvi iesaistoties diskusijās, pensionāri sprieda par iespēju nodrošināt tālruņa numuru, lai biedrība vienmēr būtu sazvanāma, jo, pēc vairāku biedru teiktā, pašlaik ir grūti sazināties ar biedrību, lai uzzinātu aktuālo informāciju. Tāpat aktuāls bija jautājums par iespēju nokļūt biedrības telpās Augu ielā. Attālums no centra ir tāls, braukšana ar pilsētas autobusu – dārga. Līdz ar to tika rosināts meklēt risinājumus, lai nokļūšana būtu ērta un visiem pieejama, kā arī pašvaldībā rosināt pensionāriem autobusos piemērot kādas atlaides. Izskanēja priekšlikumi par plašāku informācijas pieejamību. Biedrības valde solīja šos jautājumus
risināt.

Arī jaunās valdes vēlēšana norisinājās raiti. Savu kandidatūru neizvirzīt lūdza līdzšinējais valdes priekšsēdētāja vietnieks Matīss Kalniņš. Ceturtdien diskutējot un vēlējot jauno valdi, atbilstoši statūtiem, tai jāsastāv no septiņiem valdes locekļiem.
– Valdes vēlēšanas noritēja veiksmīgi. Ir ievēlēta jaunā valde, kas sastāv no pieciem jauniem un diviem bijušajiem valdes locekļiem. Arī pirmā sēde jau ir bijusi, un ir apstiprināts valdes priekšsēdētājs, – pastāsta Matīss Kalniņš, bijušais valdes priekšsēdētāja vietnieks.
– Manuprāt, ik pa diviem gadiem ir jāvēlē jauna valde, lai ienestu jaunas dvesmas, būtu pozitīvas pārmaiņas. Cilvēki nogurst, apsīkst idejas, tāpēc ir nepieciešams mainīt valdes sastāvu. Tādējādi ieguvēji būs visi. Darbs biedrībā ir atbildīgs, katram ir savi uzdevumi un pienākumi. Nebūt nav tā, ka mēs tikai sanākam, papļāpājam, svinam svētkus un dodamies ekskursijās. Ir jāplāno līdzekļi, jāorganizē pasākumi. Un visiem labs nekad nebūsi. Lai būtu rezultāts, jāstrādā nopietni un atbildīgi. Diemžēl jūtami mūs ietekmēja kovida laiks, tomēr, ņemot vērā visus ierobežojumus, esam bijuši aktīvi arī šajā laikā. Esam piedzīvojuši dažādas pārmaiņas, bet viss ir pozitīvi.
Valdes vēlēšanas aizvadītas, un ir noskaidroti jaunie valdes locekļi, kas turpmāk vadīs pensionāru biedrību un rūpēsies par tās biedriem.
– Pats valdē vairs negribēju darboties, jo ir jādod iespēja arī citiem. Jaunais valdes priekšsēdētājs ir Dzintars Kozulis, priekšsēdētāja vietniece – Aīda Barinska. Par kultūru atbildēs Beāte Ozoliņa un Anna Tomiņa, tāpat valdē ir Skaidrīte Rubene, Marija Miglone un Vija Kārkliņa. Savukārt revīzijas komisijā darbosies Anna Vestfāle, Janīna Mangule un Anna Baumane, – informēja Matīss Kalniņš.

24.05.2022.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px