Madonas novada pašvaldības atbalstītais sociālās jomas projekts “Darām kopā” būs jau pusē.
Visu maija mēnesi sparīgi nūjojām un vingrojām, pat laika apstākļi mūs īpaši netraucēja.
Projektā aktīvi piedalās Dienas aprūpes centra dalībnieki un Madonas pilsētas pensionāri. Savs ieguvums ir abām pusēm – uzdevumu izpilde pēc katra spējām, abpusēja komunikācija, sadarbība pāros un smiekli rotaļās. Tā nemanot paiet nodarbības stunda, ar jautājumu noslēgumā – kad tiekamies atkal?
Projektā jau piedalījušies 22 dalībnieki, bet tas nav ierobežojums, ja ir vēlme – drīkst pievienoties, zvanot uz tālruņa numuru 25604071. Turpināsim sportiskās aktivitātes āra apstākļos un iepazīsim savas veselības parametrus, uzzināsim par 72 stundu somas saturu un mācīsimies par veselīgu uzturu ikdienā. Mēs darbojamies Biržu ielas bērzu birzī un dodamies arī tālāk – uz estrādi, pilsētas ielās un taciņās. Uz tikšanos!
10.06.2025.