Latvijas Zaļais punkts kopā ar vides apsaimniekošanas uzņēmumu SIA “Eco Baltia vide”, kā arī “Tet” līdz 21. maijam visā Latvijā īsteno kampaņu “Vislatvijas elektro talka”.
Kampaņas laikā iedzīvotāji aicināti uzkrāto tehniku nogādāt uz vairāk nekā 60 atkritumu šķirošanas laukumiem visā Latvijā. Ikviens, kurš nodos kādu iekārtu, varēs piedalīties izlozē par paša izvēlētu balvu – jaunu telefonu, televizoru, kafijas automātu, "Tet" dāvanu karti 100 eiro vērtībā vai "Maxima Latvija" dāvanu karti 200 eiro vērtībā.
Kampaņā "Vislatvijas elektro talka" iedzīvotāji aicināti pārskatīt savus elektrotehnikas krājumus un atbrīvoties no liekā, to bez maksas nododot kādā no vairāk nekā 60 atkritumu šķirošanas laukumiem.
Akcijā piedalās arī SIA "Madonas namsaimnieks", sniedzot iespēju iedzīvotājiem nodot nevajadzīgo elektrotehniku šķirošanas laukumā Augu ielā 29.
– Šī akcija sadarbībā ar SIA "Eco Baltia vide" norisinās jau vairākus gadus, sniedzot iespēju iedzīvotājiem nodot nolietoto elektrotehniku un piedaloties izlozē, kurā var laimēt vērtīgas balvas, – pastāsta Oskars Janovičs, SIA "Madonas namsaimnieks" valdes loceklis. – Iedzīvotāji atkritumu šķirošanas laukumos var nodot gan lielo sadzīves tehniku (piemēram, ledusskapjus, veļas mazgājamās mašīnas, plītis, televizorus), gan arī mazo tehniku (fēnus, mikserus, blenderus, gludekļus un cita veida iekārtas). Visai nododamajai tehnikai jābūt neizjauktai, lai novērstu kaitīgo detaļu nonākšanu vidē.
Ikvienam kampaņas dalībniekam, kurš nodos kādu iekārtu, būs iespēja piedalīties izlozē par paša izvēlētu balvu.
Vienā atkritumu šķirošanas laukuma apmeklējuma reizē var reģistrēties izlozei par vienu balvu. Izloze atbilstoši balvu kategorijām notiks un rezultāti tiks paziņoti 5. jūnijā, tos publicējot "Eco Baltia vide" mājaslapā www.ecobaltiavide.lv.
03.05.2023.