10. decembrī Rīgas pilī Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti rīkoja svinīgu Ziemassvētku pasākumu, lai tiktos ar 18 ģimenēm no dažādiem Latvijas novadiem un pilsētām un kopīgi iedegtu svētku egli Rīgas pils pagalmā.
Egles iedegšanas pasākumā piedalījās katra novada labākās, stiprākās, kuplākās un radošākās daudzbērnu ģimenes, tai skaitā remigrējušās ģimenes un ģimenes, kurās ir aizbildnībā esoši bērni un audžubērni, par kurām Valsts prezidents saņēma atsauksmju vēstules no novadu pašvaldībām.
Starp 18 ģimenēm, ar kurām tikās Valsts prezidents un Andra Levites kundze, bija arī viena no mūspuses stiprajām ģimenēm – Masaļsku ģimene no Ērgļu novada.
13.12.2019.