Sakarā ar pandēmijas radītajiem apstākļiem un risku, kas saistīts ar plānoto „Ģitāristu sesiju" Jēkabpils Agrobiznesa koledžas Barkavas struktūrvienības telpās, 12. oktobrī tika sasaukta Madonas novada domes pārstāvju ārkārtas sanāksme.
Tajā tika izskatīts jautājums par pasākuma „Ģitāristu sesija 2020" norises „būt vai nebūt". Klātesošie lēma, ka sesijas norise ir jāpārceļ uz 2021. gada skolēnu pavasara brīvdienām.
Sazinoties ar „Ģitāristu sesijas" iedvesmotāju Imantu Pulksteni, noskaidroju, ka organizators šo lēmumu uzņem saprotoši, kaut pusgadu ilgais darbs sesijas sagatavošanā nu ir vējā. – Tas, ko darīšu, – visdrīzākajā laikā personīgi iepazīšos ar Jēkabpils Agrobiznesa koledžas direktori Ritu Poli, lai pavasarī pie labvēlīgiem apstākļiem varam sesiju īstenot, – komentē Imants Pulkstenis.
14.10.2020.