Ziemassvētki šogad būs neparasti. Daudz vairāk būsim kopā ar ģimeni, saviem ikdienā vistuvākajiem cilvēkiem.
Tomēr ko skaistu varam paveikt arī visi kopā, ikvienam pieliekot savu roku.
Sen senos laikos Austrumzemē dzīvoja viedi vīri, kas prata lasīt zvaigznēs. Bet, lai lasītu zvaigznēs, tās jāredz un jāvēro. Reiz viņi ieraudzīja kādu īpašu zvaigzni, kas nelīdzinājās citām un norādīja uz sen pravietotu notikumu – Miera Ķēniņa dzimšanu. Viņi devās ceļā katrs no sava nama, katrs pa savu ceļu un nonāca vietā, kas dēvēta par Maizes klēti jeb Betlēmi. Šajā pilsētā bija kāda pagalam trūcīga būdiņa, kurā bija piedzimis Miera Ķēniņš. Viedie vīri godbijīgi sveica Miera Ķēniņu, uz kuru bija norādījusi īpašā zvaigzne, un deva Viņam dāvanas.
Taču pie Miera ķēniņa ieradās ne tikai gudrie. Pie Viņa atnāca arī gani, kas nakts klusumā bija saklausījuši eņģeļu balsis, vēstot par jaundzimušo.
Visi, kas pie šī Ķēniņa nāca, saņēma mieru un prieku, kas ir lielāks par to, ko spēj dot jebkādas bagātības un pasaules labumi.
Arī mēs katrs varam sagatavot Miera Ķēniņam kādu dāvanu, piemēram, uzzīmēt kartīti ar zvaigzni un bērniņu un aiznest uz Betlēmīti. Madonā tāda ir pie lūgšanu kapelas līdzās rotaļu laukumam.
Lai sagatavotos, ir jāsatiekas kādam no vecākās vai vidējās paaudzes ar kādu jaunāku „ganiņu", jāizdomā, kā noformēt savu dāvaniņu, tad tā jāatnes un jāiekarina auklā Betlēmītes priekšpusē. Paldies visiem par atsaucību!
23.12.2020.