No 25. septembra līdz 3. novembrim Rīgā, pie Saeimas nama, notiek kampaņa „40 dienas par dzīvību". Svētīgā iniciatīva ar „Dzīvības gājienu" tiek atbalstīta arī Madonā.
Stāsta Rudīte Kumsāre: – Ikviens aicināts šosvētdien, 27. oktobrī, pulksten 13 pulcēties pie lūgšanu kapelas, lai slavētu un pateiktos Dievam par savu un savu bērnu dzīvību. Madonā notiks ekumeniska lūgšana dzīvības nodomā. Šīs lūgšanas ietvaros notiks „Dzīvības gājiens" no lūgšanu kapelas pilsētas centrā uz Madonas slimnīcu. Gājiena noslēgums – pie Madonas slimnīcas „Baby box" glābējsilītes ap pulksten 14. Gājienā piedalās ikviens, kurš vēlas atbalstīt Dzīvību kā vērtību. Gājiens pēc savas būtības ir miermīlīga rakstura. Tas virzīsies pa gājēju ietvēm, pēc iespējas mazāk traucējot pilsētas satiksmi.
Gājienu organizē Madonas Romas katoļu un Madonas luterāņu draudžu pārstāvji.
25.10.2019.