Šodien – 20. novembrī pulksten 12 – tiekamies Madonas muzeja izstāžu zālēs uz ikmēneša sanākšanu ciklā „Dzīves un mākslas krāsās".
Šajā novembra trešdienā kopā ar pilsētas senioriem tiksimies ar bitenieku, biškopības skolotāju un bijušo Vecbebru tehnikuma direktoru Jāni Bakmani.
Uzzināsim vairāk par vienu no vērtīgākajiem un arī saldākajiem dabas produktiem – medu.
Un kā jau trešdienās, kad senioriem ieeja muzejā ir bez maksas, aicināsim aplūkot muzeja izstādes: Agris Sārs „Gleznas", „Glabātāji", „Rakstāmrīki un mācību piederumi no muzeja krājuma", „Lielākais, senākais, smagākais … muzeja krājumā", „Vārdam vēstule – 150".
Uz tikšanos muzejā!
20.11.2019.