16. oktobrī pulksten 12 Madonas muzejā notiks pirmā rudens sezonas tikšanās „Dzīves un mākslas krāsās".
Aicinām interesentus, lai ieklausītos stāstā par dabas materiālu daudzveidību un plašajām iespējām izmantot šīs veltes ikdienā.
Oktobris ir viens no krāsainākajiem rudens mēnešiem, un tradicionāli šajā mēnesī Madonas novadpētniecības un mākslas muzejā atsākas tikšanās senioriem ciklā „Dzīves un mākslas krāsās". Ir īstais laiks, lai sagatavotu pēdējos krājumus ziemai un vairāk padomātu par labas veselības uzturēšanu ziemā. Tādēļ tiksimies ar novadnieku un veselīga dzīvesveida entuziastu Māri Dolbi.
Māris Dolbe pēc profesijas ir galdnieks, bet ikdienas darbs cieši saistīts ar veselīgu dzīvesveidu, ar dabas materiālu pētīšanu un izzināšanu, lai saprastu, kā dabā atrodamās bagātības var izmantot uzturā, lai uzlabotu veselību. Jo brīnumlīdzekļi nav jāmeklē aptiekās, tie mums ir visapkārt – dabā. Darbošanās procesā izveidojies plašs piedāvājumu klāsts, produkti ir daudzveidīgi, to sastāvā ir dabiskas izejvielas, bez mākslīgām piedevām, tie ir veselīgi, barojoši un uzmundrinoši. Pie oriģinālākajiem produktiem noteikti minama ozolzīļu produkcija (ievārījumi, sīrupi), pieneņu sakņu un topinambūru pulveris.
Tikšanās dienā būs iespēja izstaigāt un iepazīties ar trim krājuma izstādēm, kuras veidotas, atzīmējot Madonas muzeja 75. dzimšanas dienu: „75 mirkļi mākslas krājumā", „Lielākais, senākais, smagākais … muzeja krājumā" un „Ex libris". Uz sirsnīgu tikšanos!
11.10.2019.