Piektdien, 1. martā, pulksten 11 kopienas centrā „Baltā ūdensroze" notiks diskusiju rīts nevalstiskajām organizācijām un biedrībām.
– Diskusiju rītā piedalīsies Madonas novada domes priekšsēdētājs Agris Lungevičs, un lielāka uzmanība tiks vērsta sociālajiem jautājumiem. Būs sagatavota prezentācija, kurā tiks atspoguļoti gan sociālie jautājumi, gan nevalstisko organizāciju un biedrību loma pašvaldības darbā. Diskusiju rīts ir atvērts pasākums, un uz to tiek aicinātas biedrības un nevalstiskās organizācijas, lai saņemtu atbildes uz aktuālajiem jautājumiem. Lūgums tos iepriekš sagatavot un aktīvi iesaistīties diskusijās, – aicina kopienas centra „Baltā ūdensroze" vadītāja Rudīte Kumsāre.
27.02.2019.