14. aprīlī Madonas pilsētas vidusskolā notiks diakonijas darbinieku konference „Dzīvības svētums".
Paredzēts, ka lekcijas sāksies pulksten 12, un tajās uzstāsies Gunta Irbe, Edgars Mažis un Kristīne Maže (tēma – „Dievs, cilvēks un seksualitāte"). Pulksten 15 auditoriju uzrunās ginekologs Gints Lapiņš, viņa tēma – „Aborts – neiedomājama izvēle nākotnē". Pēc tam sekos paneļdiskusija „Bērna zaudējums un sievietes dvēsele", kurā piedalīsies Inese Zālīte, Madonas novada pašvaldības sociālā dienesta sociālā darbiniece darbam ar ģimenēm un bērniem Madonā; Judīte Briede-Jureviča, krīzes grūtniecības centra vadītāja; Ilze Fārnaste, Madonas novada pašvaldības sociālā darbiniece Liezēres pagastā; Jānis Diekonts, organizācijas „Luterāņi dzīvībai Latvijā" vadītājs, krīzes grūtniecības centra apmācību brīvprātīgajiem konsultantiem iniciators Madonā; Rudīte Kumsāre, LELB diakonijas centra DC „Mēs" vadītāja, Madonas prāvesta iecirkņa diakonijas darba koordinatore, atbalsta centra jaunajām māmiņām un bērnam izveides grupas dalībniece.
11.04.2018.