Latvijas Evanģēliski luteriskajā baznīcā atdzimst tradicionālās Draudžu dienas, kas „Covid‑19” pandēmijas laikā noteikto ierobežojumu dēļ bija pieklusušas.
Šosestdien, 29. jūnijā, Madonā norisināsies Daugavpils diecēzes diena „Kristus baznīcai būt!".
– Dienu sāksim pulksten 10 Lazdonas evaņģēliski luteriskajā baznīcā ar dievkalpojumu, kuru vadīs Daugavpils diecēzes bīskaps Einārs Alpe, bet dalībnieku reģistrācija sāksies jau pulksten 9. Pēc dievkalpojuma – lekcija un diskusija mācītāju Modra Plātes un Aināra Baštika vadībā, – informē Madonas evaņģēliski luteriskās draudzes priekšniece Ērika Pomere. – Aktivitātes turpināsies ar gājienu uz Mācītājmuižu, kur saņemsim siltas pusdienas. Dienas turpinājumā paneļdiskusija, diecēzes kausa izcīņa, iepazīsimies ar Armēnijas Baznīcas pārstāvjiem, būs laiks lūgšanām, sadraudzībai, dažādām spēlēm un atrakcijām, kopā dziedāšanai, bet noslēgumā pulksten 21 – svētbrīdis.
Dalības maksa 5 eiro, jauniešiem – 3 eiro, bērniem līdz 10 gadu vecumam – bez maksas.
25.06.2024.