14. februārī pulksten 12 Madonas muzeja izstāžu zālēs notiks saruna ar dabas draugu un amatnieku Zigmundu Lauriņu.
Muzeja izstāžu zālē šobrīd skatāma Zigmunda Lauriņa darbu izstāde „Sestā maņa", kurā redzami autora darinājumi no koka – trauki, krēsli, galdi, karotes, pirts paklāji.
– Par dabu un dabas piedāvātajām vērtībām būs mūsu tikšanās senioriem ciklā „Dzīves un mākslas krāsās", – uzsver muzeja izglītojošā darba nodaļas vadītāja Zane Grīnvalde. – Zigmunds Lauriņš aicina pieskarties, sajust, izdzīvot to plašumu, ko nesavtīgi sniedz daba ar savu formu, krāsu, smaržu dažādību, tā apzinot sevi kā vērtību, kā daļu no visa. Madonas muzeja izstāžu zālēs izstāde skatāma līdz 4. martam.
Līdzās šai ekspozīcijai cikla „Dzīves un mākslas krāsās" apmeklētājiem būs iespēja apskatīt arī citas muzeja izstādes: LNMM Dekoratīvā dizaina un mākslas muzeja izstādi „Septiņdesmitie. Skaistuma lietderība", triju rokdarbnieču – B. Matīsas, K. Rozentāles, L. Lauriņas – darinātās lelles izstādē „Rotaļlietas", tematisko izstādi „Ilzei Kalnārei – 100", kā arī virtuālo ekspozīciju „100 Madonas novada personības".
13.02.2018.