Rīt, 7. septembrī, Gulbenes un Alūksnes novadā notiks bānīša svētki.
Tiks atzīmēta Baltijā vienīgā regulāri kursējošā šaursliežu dzelzceļa vilciena 116. dzimšanas diena. Ikviens varēs piedalīties ēdienu gatavošanas meistarklasēs, degustācijās un baudīt kultūras programmu.
Gulbenes dzelzceļa stacijā uz skatuves redzēsim arī mūsu novadnieku – pulksten 11.45 tur uzstāsies Didzis Melderis.
Stacijas un depo apkārtnē savukārt notiks lielformāta spēles un garšu pieturvietas. Pulksten 11.20 Gulbenes kultūras centra pūtēju orķestra pavadībā tiks sagaidīts vilciens „Rīga-Gulbene"; pulksten 12.15 orķestris uzgavilēs, ceļā pavadot bānīti.
7. septembrī par samazinātu maksu varēs apmeklēt arī izglītojošo un interaktīvo centru „Dzelzceļš un Tvaiks".
06.09.2019.