Ideja Latvijas valsts neatkarības atjaunošanas dienā sanākt kopā pie balti klāta galda Latvijā sabiedrību uzrunā jau labu laiku.
4. maijā pulksten 14 Baltā galdauta svētkus aicināti svinēt arī madonieši, Raiņa ielas dzīvojamo māju kvartāla iedzīvotāji. Kā laikrakstu informē pasākuma idejas autore Beāte Ozoliņa, tikšanās notiks Raiņa ielas 23a mājas pagalmā. Apkārtējo māju iedzīvotāji var līdzi ņemt svētku groziņu un labā garastāvoklī pievienoties pārējiem.
– Muzikālu ievadu pasākumam sniegs Intars Zommers un Sandris Sproģis, lasīsim un dziedāsim stiprās tautas dziesmas, vēsturnieks Jānis Vocišs pastāstīs par 4. maija svētkiem, kāpēc tos svinam. Vietējie bērni sniegs nelielu priekšnesumu gan ar vijoli, gan citiem mūzikas instrumentiem. Ir aicināts sieviešu senioru vokālais ansamblis, iespējams, taps neliels skečs, ko nospēlēs bijušie un esošie Raiņa ielas māju iedzīvotāji – aktieri. Māju vecākie liek afišas, izdala ielūgumus, ceram, ka pasākums izdosies! – apliecina Beāte Ozoliņa.
03.05.2019.