Būtībā – jau kopš Latvijas neatkarības atjaunošanas – bija tā pierasts, ka reģionālos pārvadājumus mūspusē nodrošina tieši šis uzņēmums, ka tagad lielai daļai pat grūti iztēloties, ka pa mūsu lauku grants ceļiem vairs nekursēs tā saucamie „Saknes autobusi".
Izvērtējot iesniegtos piedāvājumus, Iepirkumu komisija apstiprināja uzvarētājus 12 reģionālajās maršrutu tīkla daļās jeb lotēs no kopumā 16. Lotē „Madona" par uzvarētāju tika atzīta SIA „Tukuma auto". Savukārt uz atlikušajām četrām daļām tika izsludināts jauns konkurss, līdz ar to līgumi ar jaunajiem pārvadātājiem pagaidām nav stājušies spēkā.
Kas 2021. gadā pasažierus pārvadās mūspusē? Šo jautājumu uzdevām SIA „Madonas ceļu būves SIA" valdes loceklim Pēterim Ozoliņam.
– Autotransporta direkcija ir pagarinājusi līgumu ar mūsu uzņēmumu par autobusu pārvadājumiem šogad, kamēr norisinās pārsūdzības saistībā ar Iepirkumu komisijas lēmumu. Tas nozīmē, ka 2021. gadā viss paliek pa vecam, reisi netiek samazināti un „Madonas ceļu būves SIA" autobusi kursēs tāpat kā līdz šim. Mūsu uzņēmums darbu nodrošina 33 šoferiem. Vai viņiem tiks piedāvāts darbs arī nākamajos gados, tas jau būs atkarīgs no jaunā pārvadātāja, – pastāstīja Pēteris Ozoliņš.
Vaicāts, kāpēc SIA „Madonas ceļu būves SIA" nav piedalījusies izsludinātajā konkursā par sabiedriskā transporta pakalpojumu nodrošināšanu reģionālajā autobusu maršrutu tīklā, viņš atklāja, ka tas netika darīts ļoti augsto tehnisko prasību dēļ. Kā zināms, tajā tika vērtēts saimnieciski izdevīgākais piedāvājums, kur cena veido 40%, bet tehniskais piedāvājums – 60%, tai skaitā autobusu vecums, pieejamības nodrošināšana personām ar funkcionāliem traucējumiem, autobusa tehniskais aprīkojums u. c.
Par sabiedriskā transporta pieejamību Madonas, Cesvaines, Ērgļu, Lubānas un Varakļānu novadā, to, vai tiek plānotas kādas izmaiņas un konkrētu reisu samazināšana, informāciju lūdzām sniegt Autotransporta direkcijas sabiedrisko attiecību vadītāju Zani Ploni. Uzdevām arī jautājumu par SIA „Jēkabpils autobusu parks" maršrutu Jēkabpils-Ļaudona-Madona-Gulbene- Alūksne, virs kura Dāmokla zobens karājas jau vairākus gadus. Sevišķi par tā iespējamo slēgšanu ir satraukušies Ļaudonas pagasta iedzīvotāji, jo īpaši sāvēnieši, jo tādā gadījumā Ļaudonas pagasta Sāvienas ciems vispār paliks bez iespējām normāli vienas dienas laikā izbraukāt Madonu un arī Jēkabpili, tai skaitā – uz darbu.
Šai ziņā sniegtais komentārs vieš optimismu un cerības, ka bez autobusu satiksmes arī šajos virzienos iedzīvotāji nepaliks. Tika apstiprināts, ka no 2021. gada 1. janvāra līdz 31. decembrim sabiedriskā transporta pakalpojumus maršrutu tīkla daļā „Madona" nodrošinās SIA „Madonas ceļu būves SIA" un „Ceļavējš" un ka Madonas maršrutu tīkla apjoms tiks saglabāts tāds, kāds tas ir šobrīd.
Plānots, ka maršrutā Nr. 7896 Jēkabpils-Alūksne izmaiņas varētu tikt veiktas tad, kad stāsies spēkā jaunais līgums ar pārvadātāju, kurš būs uzvarējis konkursā par sabiedriskā transporta pakalpojumu nodrošināšanu nākamajā desmitgadē lotē „Jēkabpils, Preiļi, Līvāni". Uz šo maršrutu tīkla daļu tika izsludināts atkārtots konkurss, un tajā tika iesniegti septiņi pretendentu piedāvājumi, kas šobrīd tiek vērtēti. Tādējādi paredzēts, ka jaunais līgums stāsies spēkā ne ātrāk kā 2022. gadā.
Savukārt tad, kad tiks veiktas izmaiņas maršrutā Nr. 7896 Jēkabpils-Alūksne, iedzīvotāji nepaliks bez sabiedriskā transporta pakalpojumiem un tiem tiks nodrošināta iespēja nokļūt Madonā un Jēkabpilī. Lēmums neiekļaut šo maršrutu iepirkumu dokumentācijā tika pieņemts, balstoties uz pasažieru skaitu, kas tiek pārvadāts šajā maršrutā, un izvērtējot attālumu, kādu pasažieri mēro. Šī maršruta uzturēšanai valsts no savas puses sedz aptuveni 79% izmaksu, kas ir daudz, salīdzinot valsts dotāciju īpatsvaru un biļešu ieņēmumus citos starppilsētu maršrutos. Turklāt vairums pasažieru nebrauc visa maršruta garumā no Jēkabpils līdz Alūksnei, bet brauc tikai konkrētos tā posmos, tādēļ nākotnē tiks vērtēta iespēja veidot vietējās nozīmes maršrutus, kas savienotu tās apdzīvotās vietas un pieturas, kur cilvēki reāli brauc.
8.01.2021.