29. oktobrī Madonas novada pašvaldība aicina novada tūrisma pakalpojumu sniedzējus uz darba sanāksmi "Tūrisma brokastis".
Sanāksmē "Tūrisma brokastis", kas sāksies pulksten 9 kafejnīcā "Māmuļa" Madonā, paredzēts atskatīties uz aizvadīto vasaras tūrisma sezonu – veiksmēm un neveiksmēm, pieprasījuma tendencēm, klientiem un viņu atsauksmēm. Tradīcija satikties "Tūrisma brokastīs" tika aizsākta pagājušajā gadā.
Kā informē Madonas novada pašvaldības tūrisma darba organizatore Sanita Soma, tiks uzklausīti tūrisma saimnieku priekšlikumi, sadzirdētie ceļotāju ieteikumi par tūrisma attīstības un sadarbības aktivitātēm. Lai veiksmīgi saplānotu nākamā gada aktivitātes un pašvaldības atbalsta pasākumus, tūrisma pakalpojumu sniedzēju viedoklis ir tikpat svarīgs kā laba tūrisma nozares veicināšanas ideja.
Plānotais pasākuma ilgums – 3 stundas. Šodien ir beidzamā diena, lai pieteiktos (e-pasts [email protected]). Pasākuma norises vieta: kafejnīca "Māmuļa" Parka ielā 12.
25.10.2019.