Valmieras teātris atmaksā naudu par nenotikušajām izrādēm pagājušā gada novembrī un decembrī, informē teātra sabiedrisko attiecību un reklāmas speciāliste Marta Cekule.
Valmieras teātris atcēlis no pagājušā gada 9. novembra nenotikušās izrādes, kā arī viesizrādi Ogrē. Visiem biļešu īpašniekiem tiks atmaksāta nauda.
Valmieras teātris atcēlis šādas izrādes: „Dons Kihots", „Ardievas ieročiem", „Cilvēkam vajag suni", „Alvinga kundze", „Inišmoras leitnants", „Tilti", „Uz Akapulko, kundze", „Paliec sveiks, draugs", „Smieklu sasaukšanās", „Ģimene", „Ilgu tramvajs", „Jaunākā brāļa vasara", „Visas labās lietas" un viesizrādi „Venēra kažokādā".
Teātris aicina skatītājus nodot iegādātās biļetes jebkurā „Biļešu paradīzes" tirdzniecības vietā, saņemot atpakaļ naudu. Interneta biļešu īpašnieki naudu saņems savā bankas kontā.
Valmieras teātra kase darbu atsāks pirmdien, 1. februārī, pulksten 15.
Teātris lūdz nekavēties ar biļešu atgriešanu un neskaidrību gadījumā zvanīt uz Valmieras teātra kasi (tālrunis 64207335) vai rakstīt uz e-pastu [email protected].
29.01.2021.