Noslēdzies ikgadējais Alfa kurss pieaugušajiem, ko organizēja Madonas katoļu draudze.
"Man tagad ir Draugs, ar kuru varu runāt." "Ienākot baznīcā, tagad jūtos kā starp savējiem." "Pirmo reizi piedzīvoju, ka kāds par mani lūdz – tas bija tik skaisti." Tās ir tikai dažas dalībnieku liecības par Alfa kursā piedzīvoto. Sirds gavilē lielā priekā par 12 kursa absolventiem!
"Šķita, ka Alfa ir teorētiskas lekcijas par kristietību, tomēr šī pieredze izrādījās brīnumaina," atzīst Sanita. "Alfa ir par ārkārtīgi iekļaujošām attiecībām draudzē, par dziļām un filozofiskām sarunām, kas skar ticību un palīdz izprast savus dzīves uzdevumus un ne tikai. Tā ir iespēja katru nedēļu satikties ar cilvēkiem, kuri atnākuši tā paša iemesla dēļ – izzināt, dalīties pieredzē, pabarot dvēseli. Vai man būs otrā Alfa? Protams!"
Dzintars stāsta: "Esmu pateicīgs, ka Alfā iepazinos ar jauniem cilvēkiem un ieguvu jaunu pieredzi. Ļoti patika arī nedēļas nogale Kalna skolā, kas bija tiešām interesanta."
"Bija patiess prieks piedalīties Alfā, kur uzzināju daudz jauna un svarīga. Iepazinu arī jaunus cilvēkus, un kopā pavadījām daudz skaistu vakaru," stāsta Vera.
"Ja no sirds vēlies vairāk izzināt garīgo dzīvi un sastapt foršus cilvēkus, tad Alfa ir īstā vieta, ar ko sākt. Varbūt pēc Alfas Tev būs vairāk jautājumu nekā sākumā, bet Tu noteikti būsi uz pareizā ceļa," atzīst Krists.
Lai tas, kas aizsākās Alfa kursā, turpina augt un nest augļus ikdienas dzīvē!
10.06.2025.