Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienai par godu Vestienas tautas nams aicināja pagasta iedzīvotājus sūtīt foto-
grāfijas ar visu, kas tapis Vestienā 2020.-2021. gadā, lai jau 4. maijā tās varētu aplūkot izstādē.
– Sākotnēji domāju, ka iedzīvotāji kautrēsies, nevēlēsies dalīties ar saviem darbiem, bet rezultāts ir apbrīnojams. Cilvēki ar prieku dalās ar savu veikumu, idejām, ikdienas darbiem. Iedzīvotāju atsaucība ir pārsteidzoša. Šādi mēs par saviem cilvēkiem esam uzzinājuši daudzas lietas, ko viņi dara. Esam saņēmuši vairāk nekā 50 dažādu fotogrāfiju ar mūsu iedzīvotāju nodarbošanos, vaļaspriekiem, talantiem. Kāds raksta dzeju, cits glezno, šuj bumbiņsedziņas, vēl kāds nodarbojas ar rokdarbiem, taisa koka traukus; ir radīts jauns propoliss. Esmu saņēmusi daudz dažādu fotogrāfiju, un var apbrīnot, cik radoši un darbīgi ir mūsu pagasta ļaudis. Šis laiks daudziem ir bijis ļoti radošs, un mēs lepojamies ar vestēniešiem, kuri nesēdēja mierā, neko nedarot, bet gan šo laiku izmantoja lietderīgi, aizraujoši un mājsēdē radīja brīnišķīgas lietas, ar tām labprāt dalās arī ar citiem pagasta iedzīvotājiem, – gandarījumu neslēpj Vestienas tautas nama vadītāja Jolanta Bardziņa. – Visi šie darbi būs apskatāmi izstādē „Tapis Vestienā". Lai cilvēkiem joprojām būtu saikne ar tautas namu, arī šajā laikā, kad durvis apmeklētājiem ir ciet, kokos aiz tautas nama tiks izkārtas fotogrāfijas, lai tās var aplūkot klātienē. Savukārt tiem, kuriem nav iespējas atbraukt uz Vestienu, fotogrāfijas būs pieejamas facebook Vestienas tautas nama lapā. 4. maiju svinēsim ar to, cik mēs esam radoši, ko ar savu darbu varam dot savai dzimtenei un vietai, savai Latvijai, bet ģimenes lokā klāsim baltus svētku galdus.
Vēl šodien ikviens var iesūtīt savas fotogrāfijas uz e-pastu [email protected] ar visu, kas saražots, sadzejots, sazīmēts, sacepts, savārīts, safotografēts, saķerts, sastādīts, sabrūvēts, sabūvēts, sastrādāts.
28.04.2021.