Sakarā ar pretendentu intereses trūkumu izsolē Ērgļu novada pašvaldības domes izpilddirektors Māris Grinbergs rosinājis atsavināt un nodot utilizācijai Ērgļu novada pašvaldībai piederošos transportlīdzekļus Opel Vivaro un Huyndai Getz.
Ērgļu novada pašvaldības domes decembra sēdē izskanēja informācija, ka rīkota publiska izsole, kuru apmeklējuši seši pretendenti, tomēr neviens nav izrādījis interesi transportlīdzekļus iegādāties.
Deputāti nolēma atsavināt transportlīdzekļus, tos nododot utilizācijai.
Kustamo mantu atsavinās speciāli izveidota komisija: pašvaldības izpilddirektors, bāriņtiesas priekšsēdētāja un ceļu meistars.
20.01.2021.