Sarkaņu pagasta BIKSĒRES bibliotēka līdz pat 15. novembrim apmeklētājiem klātienē slēgta, bet attālināti būs iespējams saņemt pakalpojumus.
– Šādā situācijā esam bijuši jau iepriekš. Jau aizvadītajā gadā strādājām attālināti, līdz ar to pieredze ir. Tomēr šādā režīmā nepavisam nav viegli darboties. Ievērojot Ministru kabineta noteikumus, turpmākās četras nedēļas, līdz 15. novembrim, bibliotēka apmeklētājiem būs slēgta. Iespēju robežās iedzīvotājiem pakalpojumi būs pieejami attālināti, – norāda Didzis Akmentiņš, Biksēres bibliotēkas vadītājs.
– Kontaktinformācija iedzīvotājiem ir pieejama. Ir norādīts gan tālruņa numurs, gan e-pasts, lai nepieciešamības gadījumā var ar mani sazināties. Iespēju robežās risināsim jautājumus, sniegšu palīdzību. Strādāsim individuāli. Šobrīd iedzīvotājiem, kuriem nav iespējas piekļūt internetam, lielākais satraukums varētu būt par digitālā sertifikāta iegūšanu. Līdz šim to varēja izprintēt gan pagasta pārvaldē, gan bibliotēkās, bet šobrīd visi darbojamies attālināti. Domāju, ka iedzīvotājiem nevajag satraukties, iespēju robežās risināsim arī šīs problēmas. Būs grūtāk, kamēr atkal pieradīsim pie jaunās situācijas. Tomēr turpināsim strādāt, lai iedzīvotāji būtu apmierināti. Grūts periods, kas jāpārvar. Jācer, ka tas nebūs garš. Bibliotēkas apmeklētāji uz bibliotēku vienmēr nākuši, lai paņemtu grāmatas, lasītu žurnālus un avīzes. Tāpat aktīvi tiek izmantots internets. Tomēr nozīmīga ir bijusi arī socializācija un sarunas, kas šobrīd iet secen. Bet pozitīvi, ka grāmatas varēs turpināt lasīt, ievērojot visus epidemioloģiskos noteikumus, valstī noteiktās sanitārās normas – tās būs iespējams saņemt.
Saziņai var izmantot bibliotēkas tālruņa numuru 22021466, kā arī rakstīt uz e-pastu [email protected].
22.10.2021.