CESVAINES kultūras namā 27. aprīlī pulksten 18 tiek organizēta iedzīvotāju sapulce. Tās tēma – komunālo saimniecību reorganizācija, ar komunālo pakalpojumu nodrošināšanu saistītā informācija iedzīvotājiem, daudzdzīvokļu namu apsaimniekošana. Sapulcē piedalīsies domes vadības pārstāvji, reorganizējamo kapitālsabiedrību pārstāvji, SIA „Madonas ūdens", SIA „Madonas siltums" un SIA „Madonas namsaimnieks", SIA „Pilsētvides serviss", biedrības „Cesvaines nami" pārstāvji.
Par ūdens un kanalizācijas pakalpojumu sniedzēja maiņu un tarifiem stāstīs Guntis Šahno un Guntars Dambenieks, par siltuma apgādi Cesvainē informēs Rihards Erelis. Par atkritumu apsaimniekošanu – Oskars Janovičs un Jurģis Ugors, bet par daudzdzīvokļu māju apsaimniekošanu informēs Rihards Erelis, Oskars Janovičs un Ineta Ivašenko, savukārt par labiekārtošanas darbiem, ceļiem un ielām – Ritma Kļaviņa, Andis Kājiņš un Jānis Kalve. Tāpat tikšanās laikā tiks apspriesti arī citi interesējošie jautājumi.
22.04.2022.