Ir apstiprināts Madonas novada jauniešu iniciatīvu projekts „Ķikuta kauss", kuru iesniedza Ošupes pagasta jaunieši Linda Kalniņa, Jānis Toms Litke un projekta vadītājs Jānis Šķēls.
– Projekts tiks īstenots jau no jūlija vidus, un visas aktivitātes norisināsies Degumnieku sporta laukumā. Tā ietvaros tiks spēlēts futbols, basketbols un florbols. Komandām būs obligāti jāpiesaka dalība sporta spēlēs. Paredzēts, ka sacensības norisināsies katru nedēļu no pirmdienas līdz trešdienai, un tās ilgs līdz augusta beigām, kad tiks sadalīti kausi. Aicināti piedalīties jaunieši no 13 gadu vecuma. Projekta galvenais mērķis ir veicināt aktīvu dzīvesveidu, mudināt sportot, iziet ārā. Pēdējais gads visiem, arī jauniešiem, ir bijis nopietns pārbaudījums, ilgstošais aktivitāšu trūkums ir nogurdinājis. Tagad jāparūpējas, lai atkal jaunieši iesaistītos sportiskos pasākumos, kļūtu aktīvi. Pasākumā tiks ievērotas visas epidemioloģiskās prasības, – norāda multifunkcionālā centra „13. km" vadītāja Dace Kalniņa.
7.07.2021.