Ikdienas uzturēšanas darbi pagastos rit savu gaitu. Tiek veikti lielāki un nozīmīgāki darbi, plānotas jaunas aktivitātes un īstenoti dažādi projekti. Vairākas aktivitātes šobrīd tiek īstenotas arī Liezēres pagastā.
– Pēc ilgāka pārtraukuma atkal ir atsākušies darbi ambulances ēkā. Lielākoties tie saistīti ar iekštelpām. Pamazām tiek nojauktas vecās krāsnis, izlauztas grīdas. Nepieciešams mainīt plānojumu, līdz ar to viena siena tiks demontēta, – pastāsta Jānis Daiders, Liezēres pagasta pārvaldes vadītājs. – Šīs vasaras laikā paredzēts sakārtot arī apkuri. Augustā plānota ambulances ēkas pieslēgšana centralizētajai siltumapgādes sistēmai. Ņemot vērā, ka ambulances ēka tiks pielāgota iedzīvotāju vajadzībām un tur atradīsies arī bibliotēka, projekta ietvaros tiek iegādāts nepieciešamais aprīkojums, piemēram vitrīnas muzeja krājumam, molberti, ekrāns, lai varētu aprīkot telpas. Darbi pamazām notiek, lai varētu sakārtot telpas, kas būs pieejamas visai kopienai. Ambulances ēkā darbi jāpabeidz līdz novembrim.
Šobrīd uzsākts vēl kāds liels un nozīmīgs darbs – Liezērē ierīko laternas Vidzemes ielas posmā līdz pat autobusa pieturai.
– Pašlaik darbi tikai uzsākušies. Šie darbi jāpabeidz līdz decembrim. Paredzēts uzstādīt 20 apgaismes objektus. Rudeņos un ziemās, kad vakaros ātri satumst, nozīmīgi, lai pa ceļa nomali var pārvietoties droši. Tāpat autovadītāji laicīgi varēs pamanīt gājējus, kuri dodas, piemēram, uz autobusa pieturu vai no tās. Manuprāt, apgaismojuma ierīkošana ir nozīmīga un sen gaidīta ikvienam, – pārliecību pauž Jānis Daiders. – Lai lielas un nozīmīgas lietas varētu notikt, svarīga ir sadarbība un atbalsts. Paldies Madonas novada pašvaldībai, kā arī Indrai Kārkliņai, projektu sagatavošanas un ieviešanas speciālistei, par sniegto atbalstu un palīdzību.
08.07.2025.