Ik gadu Lielās talkas laikā tiek sakopts kāds stūrītis Ērgļos, lai iedzīvotājiem un viesiem ir skaisti sakārtota vide.
Talcinieki ar lielu entuziasmu un prieku metas darbos, tīrot, zāģējot, atjaunojot un radot no jauna. Arī šis gads nebija izņēmums, un sestdienas rītā talcinieki cītīgi strādāja Lauksaimniecības ielā 16.
Talkas koordinators Aldis Jēkabsons pastāstīja: – Talka Ērgļos ir kļuvusi par brīnišķīgu tradīciju. Katru gadu sakopjam kādu nozīmīgu vietu. Šoreiz tikāmies bērzu birzī pie Namiņa un turpinājām labiekārtot disku golfa / slēpošanas trases teritoriju, kā arī dabas taku gar Ogri. Vācām atkritumus, zāģējām krūmus. Dabas takā ir bijušais slēpošanas tilts, kas gadu gaitā ir nolietojies, dēļi sapuvuši. Tilts pamazām jāsaved kārtībā, lai varam uzvest zemi un uzsēt zālienu. Tilts ietilpst pastaigu takā, un vēlamies to pārvērst par skatu tiltu. Darbi norit nepārtraukti, visu cenšamies sakārtot, modernizēt. To darām ne tikai talkas laikā, bet arī ikdienā.
30.04.2024.