Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

Skolēnu labie darbi – gan skolā, gan apkārtnē

IVETA ŠMUGĀ

Autors • 03.11.2020.

Burtu lielums

Bērzaunes pamatskolas skolēni arī šogad atsaucās labdarības organizācijas „Palīdzēsim.lv" aicinājumam un oktobrī piedalījās „Labo darbu nedēļā".

Bērzaunes pamatskolas direktore Ilga Gailuma pastāstīja, ka sākotnēji bija iecerēts, ka skolēnu viens no labajiem darbiem būs novada pansionātu apmeklējums, taču "Covid-19" šo ideju nobremzēja. Tomēr labie darbi bijuši katrai klasei. Piemēram, 8. klases skolēni kopā ar audzinātāju Dainu Briedi mazgāja solus savā klasē, savāca atkritumus ceļa posmā skola-Bērzaunes baznīca, kā arī turpināja rūpēties par nākotnes dižozola labsajūtu. Ozols aug netālu no Sauleskalna, tas kopā ar dendroloģi Aiju Kaškuri pirms diviem gadiem tika atbrīvots no krūmiem, uzlabojot koka dzīves ap-
stākļus, lai tas varētu veidot aizvien plašāku vainagu. 5. klases skolēni un skolotāja Gita Bondare grāba lapas pie skolas. 3. klases skolēni kopā ar audzinātāju Guntu Beloragu šogad labo darbu veica dārzeņu lauka vagās zemnieku saimniecībā Jāņukalna pusē, novācot ekoloģiski audzētas bietes un burkānus. Dārzeņus varēs nogaršot gan bērnudārza audzēkņi, gan meža iemītnieki. Arī 1. klases skolēni un audzinātāja Tamāra Dzenovska šogad piedalījās klases tīrīšanā un sakopšanā, palīdzēja virtuvē, novācot traukus no galdiem pēc brokastīm un pusdienām.


04.11.2020.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px