KALSNAVAS pagastā līdz ar pavasara atnākšanu pamazām tiek uzsākti sezonai atbilstoši darbi.
– Līdz ar sniega nokušanu un saulainajām dienām, pagasta iedzīvotāji ir sarosījušies un jau interesējas par lielajiem lapu maisiem. Pirmie maisi jau ir izsniegti un piepildīti. Tāpat kā iepriekšējos gadus arī šajā sezonā turpināsim izsniegt maisus. Sarežģītāk ir ar to izvešanu. Diemžēl nav atbilstošas tehnikas, tāpēc darbinieki maisus ceļ piekabē ar rokām. Ja vien iespējams, aicinām iedzīvotājus pašus lapas izvest uz speciāli ierīkotu vietu, – aicina Aigars Bieriņš, Kalsnavas pagasta īpašumu uzturēšanas nodaļas vadītājs. – Pagastā darbu netrūkst nevienā sezonā, un katrai ir savi aktuālie. Jau drīz būs jāparūpējas par apstādījumiem, tie jāatjauno. Tāpat pēc sniega nokušanas iezīmējas atkritumu problēma. Tas ir ikdienas darbs, tiek veikts pastāvīgi. Problemātiskākā vieta ir galvenā autoceļa grāvmalas, bet tas ir valsts autoceļš un regulāri tiek uzraudzīts. Jāteic, ka esmu pamanījis patīkamu tendenci – izmestie atkritumi samazinās. Iepriekšējais īpašumu nodaļas vadītājs bija aizsācis lielisku praksi, regulāri apbraukājot arī valsts autoceļu un vācot atkritumus. Diemžēl vasara ir ļoti saspringts laiks, darbu netrūkst, jo esam pārņēmuši daudzus pienākumus no komunālā dienesta, lai taupītu pagasta budžetu. Protams, ja ir mazāk darba, arī apbraukāsim ceļmalas un pieturas, un, kur būs nepieciešams, atkritumus savāksim. Šobrīd jāplāno un jāveic tekošie darbi, lai pagasts būtu tīrs un sakopts.
15.03.2024.