MĀRCIENAS pagasta lauku mājās "Celmiņi" trešdien, 28. oktobrī, pulksten 10 ieplānotais LLKC Madonas nodaļas izziņotais informatīvais seminārs lauku saimniekiem par ārstniecības augiem, nenotiks, ievērojot piesardzību pret "Covid-19" izplatību.
Semināra programmā bija paredzēts aplūkot tēmu "Uzņēmējdarbības uzsākšanas un ražošanas efektivitātes celšana", kur farmaceite Valentīna Dāboliņa stāstītu par saimniekošanu "Celmiņos", dabu, kas bagāta ar veselību stiprinošiem ārstniecības augiem, to ievākšanas laiku un izmantošanu. Šī bija pirmā sezona, kad "Celmiņi" tika iekļauti Madonas novada vietējo ražotāju tūrisma piedāvājumā, paredzot saimnieces vadītu izzinošu ekskursiju dabā, videoprezentāciju un stāstījumu par ārstniecības augiem, garšaugiem, to izmantošanu, kā arī tēju degustāciju.
27.10.2020.