VARAKĻĀNU novadā 30. aprīlī, tāpat kā citviet Latvijā, iedzīvotāji tiek aicināti iesaistīties Lielajā talkā un sakopt kādu vietu novadā.
– Lielā talka ir gaidīts un atbalstīts pasākums. Katru gadu tajā iesaistāmies un rūpējamies, lai novads kļūtu arvien sakoptāks. Šogad esam nolēmuši sakopt Varakļānu pienotavas apkārtni, – pastāsta Vilnis Dzērvītis, Varakļānu novada pašvaldības saimnieciskās daļas vadītājs.
– Katru gadu cenšamies sakopt kādu nozīmīgu vietu. Šosejas malā ir vecā pienotava, teritorija ap to nerada pievilcīgu iespaidu, līdz ar to šoreiz vēlamies strādāt šajā vietā. Talka ir lielisks veids darboties kopā, sakārtot mūsu apkārtni, lai novads kļūtu tīrāks un glītāks. Talkas diena ir īpašs notikums, jo ne tikai strādājam, bet pēc labi padarīta darba arī vārām zupu un kopā ieturam maltīti. Tiksimies pulksten 9 pie pienotavas ēkas. Darbosimies līdz apmēram pulksten 13, jo pa šo laiku ieplānotie darbi noteikti tiks paveikti. Prieks, ka cilvēki atsaucas un darbojas ar lielu atdevi un atbildību. Labi, ka ir šādi pasākumi, kas ne tikai vieno iedzīvotājus, bet, kopā darot, varam parūpēties gan par novadu, gan Latviju un padarīt to tīrāku un sakoptāku.
29.04.2022.