ĒRGĻOS šodien – 1. septembrī – par godu jaunā mācību gada uzsākšanai Ērgļu stacijā notiks Vafeļu diena, kuras ietvaros būs iespējams cienāties ar sāļām un saldām vafelēm un malkot kakao. Aktivitāte paredzēta kā simboliska dāvana skolēniem un jauniešiem, uzsākot skolas gaitas, un tā būs bez maksas. Savukārt 4. septembrī Ērgļu stacijā visas dienas garumā notiks mazais tūrisma salidojums.
– Ņemot vērā to, kāda situācija šobrīd valda valstī, tūrisma salidojums nenotiks tā, kā citus gadus. Lai nezustu tradīcija, visi tūrisma entuziasti un profesionāļi, kājāmgājēji un braucēji būs gaidīti Ērgļu stacijā. Visu dienu notiks dažādas aktivitātes. Būs iespējams izbraukt ar laivām, kurām ir LED apgaismojums, ierastajā ritmā darbosies arī restorāns. Ir paredzēti daži pārgājieni. Ja kāds vēlēsies doties pārgājienā, to būs iespējams darīt, savā telefonā lejupielādējot kādu no pārgājienu maršrutiem Ērgļu apkārtnē un individuāli vai savā kompānijā doties pa izvēlēto maršrutu. 4. un 5. septembrī Ērgļos notiks arī orientēšanās sacensību posms, – skaidro Inese Olte, piebilstot, ka nākamgad plānos ir rīkot plašāku salidojumu, iekļaujot tā programmā lekcijas, seminārus un 14 stundu ilgas apmācības gidiem.
1.09.2021.